Najczęstsze pytania

Rejestracja karty

W pierwszym kroku Klient jest proszony o podanie swojego adresu e-mail oraz numer nowej karty Amic. Na wskazany adres przesyłamy wiadomość zawierającą link aktywacyjny umożliwiający dokończenie rejestracji. Przekierowuje on do naszej strony internetowej, do formularza służącego uzupełnieniu danych Klienta. Po wypełnieniu pól i naciśnięciu przycisku ,,Zarejestruj’’, proces będzie zakończony.
Należy sprawdzić foldery dodatkowe swojej poczty e-mail (SPAM, Powiadomienia itp.).
Jeśli tam również nie ma takiej wiadomości, prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta (mailowo: bok@amicenergy.pl lub telefonicznie: 22 428 4300)
Jeśli Klient utraci swoją kartę, może pobrać na stacji nową, zalogować się na swoje konto Driver Club, dodać ją używając zakładki KARTY – prosimy o kontakt Klienta z Biurem Obsługi Klienta (bok@amicenergy.pl), aby nową kartę ustawić jako kartę główną.
Jeśli Klient utworzył konto na stronie www.driverclub.pl i zarejestrował swoją główną kartę Amic Driver Club, w zakładce KARTY istnieje możliwość dodania do 3 kart dodatkowych.
Karta dodatkowa daje możliwość gromadzenia punktów na wspólnym koncie, korzystanie z rabatów uruchomionych przez użytkownika konta oraz korzystania ze zniżek na produkty sklepowe objęte promocją z kartą lojalnościową.
Opcja płatności punktami jest dostępna za transakcję, podczas której użyta została karta główna.
Jeśli chodzi o poprzednią kartę Driver Club Lukoil - istnieje możliwość dopisania numeru starej karty Lukoil do nowego konta Amic Driver Club i przeniesienia dotychczasowego rabatu na paliwo -3gr/l na PB/ON i -2gr/l na LPG (wyłącznie ten rabat może zostać przeniesiony). Rabat ten będzie ważny do końca 2019 roku. Sama karta Driver Club Lukoil przestała być aktywna 1 lipca 2019. Jednak przy jednej transakcji można użyć tylko jednej z kart.

Punkty i rabaty

Punkty za przejście przez proces rejestracji przyznawane są za następujące kroki:
- wypełnienie wszystkich dobrowolnych pól (+ 50 pkt.)
- wyrażenie zgody na kontakt marketingowy drogą elektroniczną (+ 50 pkt.)
- wyrażenie zgody na kontakt marketingowy za pośrednictwem SMS (+ 50 pkt.)
Jeśli Klient uzbierał min. 250 pkt. wymienia je sobie samodzielnie na rabat na paliwo po zalogowaniu się na swoje konto na www.driveclub.pl poprzez kliknięcie przycisku AKTYWUJ przy odpowiednim progu rabatowym na Stronie Głównej.
Punkty za dokonanie takiego zakupu (oraz m.in. zakładów Totalizatora Sportowego, doładowań kart prezentowych - Spotify, Amazon, Netflix) nie doliczą się.

Opis

Szczegóły
Kategoria
Model
Kod
Dostawa
Produkt/usługa dostępna na stacjach AMIC Energy poprzez płatność punktami.